Studia architektoniczne

Studia architektoniczne

Studia architektoniczne mogą zajmować się pojedynczymi klientami i ich niewielkimi zleceniami. Gdy jednak przychodzi czas na przetarg – studio aktywizuje swoje działania i stara się pozyskać dany kontakt. Po co? Aby zarobić jeszcze więcej. Architektura architekturą, ale liczą się także zarobki. Architekt może zarabiać na tym, co lubi robić, czyli na projektach oraz innych standardach, które mogą dotyczyć tworzenia planów. Tak powinna wyglądać wymarzona praca. Robimy to, co kochamy i jeszcze zarabiamy, zarobki architekta nie są małe, gdy wykonuje on poważny projekt na zlecenie kogoś, kto nie liczy się z każdym tysiącem złotych. Wtedy na pewno studio i sam architekt zarobi więcej. Jakie studia i biura architektoniczne otrzymują potężne zlecenia od przedsiębiorców lub nawet od państwa? Takie, które są znane i już wcześniej stworzyły wiele ciekawych projektów. Cena także się liczy. Przemysł tego rodzaju zmierza jednak w złą stronę. Nie da się otrzymać idealnego projektu za niską cenę. Każdy, kto podchodzi do tego racjonalnie wie, że dobry projekt architektoniczny kosztuje.

2 Responses to “Studia architektoniczne”

  1. Wiesiek pisze:

    Notka super, wiec wielkie dzieki za jej zamieszczenie. Musze wiecej na ten temat poczytac, mam nadzieje, ze bede mogl to zrobic wlasnie tu. Czekam na kolejne wpisy i zycze milej nad nimi pracy.

  2. Tomasz pisze:

    Cześć! Bardzo podoba mi się Twój blog.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>