Architektura dzisiaj

Architektura dzisiaj

Obecnie projektuje się nie tylko domy, ale cały szereg innych standardów. Nawet auta, zwykłe zabawki dla dzieci lub inne przedmioty codziennego użytku przed rozpoczęciem produkcji są skrupulatnie projektowane. Taka architektura być może nie jest znana dla ludzi, gdyż ona jest zamknięta za drzwiami fabryk. To tam pracują zespoły architektów, które tworzą dany element. To dlatego architektura budynku jest najczęściej widoczna i uważana za najlepszą. Tak nie musi być. Wiać jednak zależności , które rozwijają architekturę. Wraz ze wzrostem potrzeb i nowości technologicznych pojawiają się zupełnie inne standardy projektowania. To powoduje, że możemy projektować nowe standardy i dzięki temu cieszyć się ich niezawodnością . Przecież nie tworzy się planu architektonicznego dla zabawy i przyjemności, ale dla pożytku i dla możliwości wyeliminowania pewnych zbędnych i jeszcze nieprzewidzianych błędów. Takie błędy są właśnie poprawiane na danym planie i dzięki temu unika się pewnych nieporozumień.

2 Responses to “Architektura dzisiaj”

  1. Bartosz pisze:

    Swietny wpis, wszystko mi rozjasnil. Prosze dac mi znac, gdy pojawi sie cos wiecej w tym temacie; z checia bede, w przyszlosci, na tego bloga zagladac.

  2. Kamil pisze:

    Bardzo ciekawy wpis, czytalem z przyjemnoscia. Moglbym prosic o jakies powiadomienia, gdy pojawia sie kolejne? Chcialbym tu czesciej zagladac, a taka forma przypomnienia bylaby dla mnie najwygodniejsza. Super strona! Pozdrawiam!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>