Architektura budynków

Architektura budynków

Budynku nie buduje się w jeden dzień. Nie projektuje się ich także w pięć minut. Na to potrzeba czasu i takiego czasu potrzebuje nie tylko budownictwo , ale także architektura. Biuro , które przyjmuje zlecenie na projekty bloków mieszkalnych, osiedla domów jednorodzinnych lub inne wielkie inwestycje musi mieć czas na to , aby wszystko przygotować. To tak naprawdę nie jest łatwe, aby zagospodarować w stu procentach dany grunt. Klient także może mieć wiele zastrzeżeń. Oczywiście, architekt musi pamiętać o tym, że pierwszy projekt może nie spodobać się dla klienta. Co wtedy? Budynek jest nieco zmieniany pod względem wskazówek klienta. Chodzi o poprawki , które wykorzystywane są praktycznie na każdym kroku. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania takiego planu, który może się nam w stu procentach podobać. Nie wybudujemy obiektu, który się nam nie podoba lub takiego, który nie jest dla nas idealny. To logiczne, że nie chcemy inwestować oszczędności naszego życia w coś, o później będzie wprowadzać nas w konsternację. Architekt także to rozumie.

One Response to “Architektura budynków”

  1. Hania pisze:

    Oby nastepne notki byly tak interesujace jak ta! Nie spodziewalam sie takiego podejscia do tego tematu. Bede tu zagladac i sprawdzac, czy pojawilo sie cos nowego.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>